Loading...
Aktualności

III Zlot Rodzinny Mieszkańców Gminy Dzierżoniów

W dniu 17 sierpnia 2013 r. na boisku w Dobrocinie odbył się III ZLOT RODZINNY, w którym 23 czteroosobowych drużyn rodzinnych startowały w konkurencjach sportowych: rzut lotkami, strzelanie z wiatrówki, strzelanie na bramkę, rzut beretem, rzut woreczkami do tarczy.

 

 

Uzyskane wyniki w konkurencjach indywidualnych:

 

– RZUT LOTKAMI

= dziewczęta szkół podstawowych

1 miejsce: Kamila Litsze

2 miejsce: Julia Skorupa

3 miejsce: Zuzia Umińska

= chłopcy szkół podstawowych

1 miejsce: Kacper Potuszyński

2 miejsce: Wojtek Skrzypek

3 miejsce: Kacper Kotowicz

= dziewczęta szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

1 miejsce: Daria Borczyk

2 miejsce: Angelika Litsze

3 miejsce: Dominika Kwiatkowska

= chłopcy szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

1 miejsce: Sebastian Jarosz

2 miejsce: Ireneusz Frygies

3 miejsce: Igor Szwagrzyk

= kobiety

1 miejsce: Katarzyna Umińska

2 miejsce: Magdalena Filipek

3 miejsce: Magdalena Frygies

= mężczyźni

1 miejsce: Piotr Kardaś

2 miejsce: Dariusz Jakubowski

3 miejsce: Mateusz Miszczyk

 

 

– STRZELANIE Z WIATRÓWKI

= dziewczęta szkół podstawowych

1 miejsce: Kamila Litsze

2 miejsce: Maja Gawron

3 miejsce: Karolina Kret

= chłopcy szkół podstawowych

1 miejsce: Aleksander Stroka

2 miejsce: Dominik Frygies

3 miejsce: Dominik Kardaś

= dziewczęta szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

1 miejsce: Dominika Kwiatkowska

2 miejsce: Wiktoria Fudali

3 miejsce: Angelika Litsze

= chłopcy szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

1 miejsce: Ireneusz Frygies

2 miejsce: Michał Fudali

3 miejsce: Sebastian Jarosz

= kobiety

1 miejsce: Dominika Miszczyk

2 miejsce: Grażyna Ziernik

3 miejsce: Marlena Gawron

= mężczyźni

1 miejsce: Dariusz Jakubowski

2 miejsce: Paweł Potuszyński

3 miejsce: Patryk Jarosz

 

 

– RZUT WORECZKAMI DO TARCZY

= dziewczęta szkół podstawowych

1 miejsce: Zuzia Umińska

2 miejsce: Kamila Litsze

3 miejsce: Julia Skorupa

= chłopcy szkół podstawowych

1 miejsce: Kacper Potuszyński

2 miejsce: Dawid Urlik

3 miejsce: Aleksander Stroka

= dziewczęta szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

1 miejsce: Angelika Litsze

2 miejsce: Wiktoria Fudali

3 miejsce: Dominika Kwiatkowska

= chłopcy szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

1 miejsce: Bartosz Jarosz

2 miejsce: Sebastian Jarosz

3 miejsce: Damian Kwiatkowski

= kobiety

1 miejsce: Monika Oleszczyk

2 miejsce: Kamila Pieszczuch

3 miejsce: Agnieszka Jakubowska

= mężczyźni

1 miejsce: Patryk Jarosz

2 miejsce: Jacek Kuźmiński

3 miejsce: Adam Rybarczyk

 

– STRZELANIE DO BRAMKI

= dziewczęta szkół podstawowych

1 miejsce: Jessika Pieszczuch

2 miejsce: Karolina Turowska

3 miejsce: Karolina Kret

= chłopcy szkół podstawowych

1 miejsce: Wojciech Skrzypek

2 miejsce: Dominik Frygies

3 miejsce: Kacper Potuszyński

= dziewczęta szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

1 miejsce: Wiktoria Fudali

2 miejsce: Dominika Kwiatkowska

3 miejsce: Angelika Litsze

= chłopcy szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

1 miejsce: Igor Szwagrzyk

2 miejsce: Sebastian Jarosz

3 miejsce: Ireneusz Frygies

= kobiety

1 miejsce: Aleksandra Stroka

2 miejsce: Monika Oleszczyk

3 miejsce: Kamila Pieszczuch

= mężczyźni

1 miejsce: Radek Czajko

2 miejsce: Piotr Kardaś

3 miejsce: Adam Sułowicz

 

 

– RZUT BERETEM

= dziewczęta szkół podstawowych

1 miejsce: Kamila Litsze

2 miejsce: Angelika Litsze

3 miejsce: Julia Skorupa

= chłopcy szkół podstawowych

1 miejsce: Dawid Urlik

2 miejsce: Mateusz Gawron

3 miejsce: Dominik Kardaś

= dziewczęta szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

1 miejsce: Daria Borczyk

= chłopcy szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

1 miejsce: Igor Szwagrzyk

2 miejsce: Sebastian Jarosz

3 miejsce: Ireneusz Frygies

= kobiety

1 miejsce: Katarzyna Ziernik

2 miejsce: Daria Miszczyk

3 miejsce: Monika Oleszczyk

= mężczyźni

1 miejsce: Mateusz Miszczyk

2 miejsce: Marcin Jakubowski

3 miejsce: Dariusz Jakubowski

 

Wyniki końcowe drużyn:

 

1 miejsce drużyna w składzie: Dominika Kwiatkowska, Damian Kwiatkowski, Angelika Litsze, Kamila Litsze = 123 pkt.

2 miejsce drużyna w składzie: Kacper Potuszyński, Katarzyna Potuszyńska, Paweł Potuszyński, Wojtek Skrzypek = 84 pkt.

3 miejsce drużyna w składzie: Krystyna Fudali, Bogdan Fudali, Michał Fudali, Wiktoria Fudali = 83,5 pkt.

4 miejsce drużyna w składzie: Tomasz Stroka, Aleksandra Stroka, Aleksander Stroka, Karolina Kret = 79 pkt.

5 miejsce drużyna w składzie: Dorota Miszczyk, Mateusz Miszczyk, Daria Borczyk, Romuald Miszczyk = 71 pkt.

6 miejsce drużyna w składzie: Agnieszka Jakubowska, Sebastian Jakubowski, Marcin Jakubowski, Dariusz Jakubowski = 63,5 pkt.

7 miejsce drużyna w składzie: Kamila Pieszczuch, Jessica Pieszczuch, Maks Pankowski, Kacper Kotowicz = 59 pkt.

8 miejsce drużyna w składzie: Zuzanna Umińska, Maja Umińska, Katarzyna Umińska, Grzegorz Umiński = 57,5 pkt.

9 miejsce drużyna w składzie: Michał Gawron, Marcela Gawron, Mateusz Gawron, Maja Gawron = 57 pkt.

10 miejsce drużyna w składzie: Andrzej Jarosz, Małgorzata Jarosz, Patryk Jarosz, Bartosz Jarosz = 54,5 pkt.

11 miejsce drużyna w składzie: Piotr Kardaś, Agnieszka Kardaś, Dominik Kardaś, Karol Kardaś = 51 pkt.

12 miejsce drużyna w składzie: Dominika Miszczyk, Radek Czajko, Adam Sułowicz, Aleksander Kuriata = 49 pkt.

13 miejsce drużyna w składzie: Roman Więckowski, Michał Więckowski, Bogusława Więckowska, Hania Więckowska = 46 pkt.

14 miejsce drużyna w składzie: Agnieszka Kuźmińska, Hubert Kuźmiński, Jacek Kuźmiński, Irena Urlik = 45 pkt.

15 miejsce drużyna w składzie: Michał Oleszczyk, Monika Oleszczyk, Janina Drozdek, Filip Oleszczyk = 44 pkt.

16 miejsce drużyna w składzie: Magdalena Frygies, Marta Frygies, Dominikk Frygies, Piotr Szafrański = 44 pkt.

17 miejsce drużyna w składzie: Artur Oleksyszyn, Marta Oporska, Julia Skorupa, Jakub Oleksyszyn = 41 pkt.

18 miejsce drużyna w składzie: Amelka Filipek, Wiktor Filipek, Magda Filipek, Małgorzata Gołdyka = 39pkt.

19 miejsce drużyna w składzie: Adam Rybarczyk, Justyna Rybarczyk, Nikola Rybarczyk, Kamil Szot = 39 pkt.

20 miejsce drużyna w składzie: Grażyna Ziernik, Katarzyna Ziernik, Sławomir Żarczyński, Kazimierz Ziernik = 37 pkt

21 miejsce drużyna w składzie: Edyta Kurowska, Wojciech Kurowski, Karolina Kurowska, Andrzej Kurowski = 34,5 pkt

22 miejsce drużyna w składzie: Daniel Zwoliński, Renata Zwolińska, Amelia Zwolińska, Kacper Zwoliński = 31,5 pkt.

23 miejsce drużyna w składzie: Ireneusz Frygies, Dawid Urlik, Sebastian Jarosz, Igor Szwagrzyk = NK

 

Nagrody specjalne wylosowały rodziny:

1.      Zuzanna Umińska, Maja Umińska, Katarzyna Umińska, Grzegorz Umiński

2.      Dominika Miszczyk, Radek Czajko, Adam Sułowicz, Aleksander Kuriata

 

Medale, puchary i nagrody rzeczowe wręczali: Grażyna Ziernik – Sołtys wsi Dobrocin oraz Grzegorz Gozdek – Prezes LKS Dobrocin

 

Organizatorzy zlotu:

STOWARZYSZENIE DOBROCIN WIEŚ XXI WIEKU;

Ludowy Klub Sportowy Dobrocin;

Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów

 

Zlot dofinansowany przez:

Gminę Dzierżoniów

Powiat Dzierżoniowski

 

 

{gallery}2013/08-17{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content