Loading...
Aktualności

ZLOT RODZINNY MIESZKAŃCÓW GMINY DZIERŻONIÓW

W dniu 20 sierpnia 2011 r. na boisku sportowym w Dobrocinie odbył się SPORTOWY ZLOT RODZINNY MIESZKAŃCÓW GMINY DZIERŻONIÓW. W turnieju startowało 26 czteroosobowych drużyn w różnych konkurencjach sportowych i uzyskano wyniki:

 

 

– STRZELANIE Z WIATRÓWKI

= kategoria: dziewczęta szkół podstawowych

1 miejsce: Marta Szpila

2 miejsce: Aleksandra Szygudzińska

3 miejsce: Oliwia Break

= kategoria: chłopcy szkół podstawowych

1 miejsce: Marcin Gulka

2 miejsce: Jędrzej Piatek

3 miejsce: Kacper Potuszyński

= kategoria: chłopcy szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

1 miejsce: Grzegorz Majkut

2 miejsce: Kazimierz Ziernik

3 miejsce: Adam Chyliński

= kategoria: kobiety

1 miejsce: Małgorzata Kłys

2 miejsce: Grażyna Zamirska

3 miejsce: Ewelina Kufel

= kategoria: mężczyźni

1 miejsce: Łukasz Latacz

2 miejsce: Jerzy Trociński

3 miejsce: Władysław Świtała

 

– RZUT LOTKAMI

= kategoria: dziewczęta szkół podstawowych

1 miejsce: Zuzanna Umińska

2 miejsce: Dominika Kwiatkowska

3 miejsce: Angelika Litsze

= kategoria: chłopcy szkół podstawowych

1 miejsce: Damian Dawidziak

2 miejsce: Dawid Dawidziak

3 miejsce: Szymon Dawidowicz

= kategoria: dziewczęta szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

1 miejsce: Anna Hordziej

2 miejsce: Dominika Płaczkiewicz

3 miejsce: Małgorzata Sowińska

= kategoria: chłopcy szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

1 miejsce: Mateusz Miszczyk

2 miejsce: Adam Chyliński

3 miejsce: Grzegorz Majkut

= kategoria: kobiety

1 miejsce: Małgorzata Kłys

2 miejsce: Anna Swoboda

3 miejsce: Renata Litsze

= kategoria: mężczyźni

1 miejsce: Tomasz Stroka

2 miejsce: Wojciech Dawidziak

3 miejsce: Mirosław Stodolica

 

– RZUT DO CELU

= kategoria: dziewczęta szkół podstawowych

1 miejsce: Julia Wolak

2 miejsce: Dominika Kwiatkowska

3 miejsce: Aleksandra Szygudzińska

= kategoria: chłopcy szkół podstawowych

1 miejsce: Maksymilian Pankowski

2 miejsce: Wojciech Latacz

3 miejsce: Marcin Gulka

= kategoria: dziewczęta szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

1 miejsce: Angelika Litsze

2 miejsce: Dominika Płaczkiewicz

3 miejsce: Małgorzata Sowińska

= kategoria: chłopcy szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

1 miejsce: Wojciech Kostek

2 miejsce: Mateusz Świtała

3 miejsce: Łukasz Miszczyk

= kategoria: kobiety

1 miejsce: Katarzyna Potuszyńska

2 miejsce: Grażyna Ziernik

3 miejsce: Danuta Nykiel

= kategoria: mężczyźni

1 miejsce: Mirosław Stodolica

2 miejsce: Aleksander Jakubowski

3 miejsce: Władysław Świtała

 

– STRZELANIE PIŁKAMI DO BRAMKI

= kategoria: dziewczęta szkół podstawowych

1 miejsce: Aleksandra Szygodzińska

2 miejsce: Zuzanna Umińska

3 miejsce: Sandra Moskal

= kategoria: chłopcy szkół podstawowych

1 miejsce: Kacper Potuszyński

2 miejsce: Dawid Dawidziak

3 miejsce: Marcin Gulka

= kategoria: dziewczęta szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

1 miejsce: Dominika Płaczkiewicz

2 miejsce: Anna Hordziej

3 miejsce: Weronika Ochman

= kategoria: chłopcy szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

1 miejsce: Damian Dawidziak

2 miejsce: Mateusz Miszczyk

3 miejsce: Ireneusz Frygies

= kategoria: kobiety

1 miejsce: Wiktoria Gałek

2 miejsce: Grażyna Zamirska

3 miejsce: Katarzyna Potuszyńska

= kategoria: mężczyźni

1 miejsce: Kamil Swoboda

2 miejsce: Władysław Świtała

3 miejsce: Mirosław Stodolica

 

– RZUT BERETEM SOŁTYSA

= kategoria: dziewczęta szkół podstawowych

1 miejsce: Angelika Litsze

2 miejsce: Kamila Litsze

3 miejsce: Aleksandra Szygudzińska

= kategoria: chłopcy szkół podstawowych

1 miejsce: Sebastian Moskal

2 miejsce: Dawid Urlik

3 miejsce: Kacper Potuszyński

= kategoria: dziewczęta szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

1 miejsce: Dominika Płaczkiewicz

2 miejsce: Małgorzata Sowińska

3 miejsce: Wiktoria Gałek

= kategoria: chłopcy szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

1 miejsce: Adam Chyliński

2 miejsce: Łukasz Miszczyk

3 miejsce: Ireneusz Frygies

= kategoria: kobiety

1 miejsce: Lucyna Anders

2 miejsce: Katarzyna Potuszyńska

3 miejsce: Anna Szpila

= kategoria: mężczyźni

1 miejsce: Andrzej Litsze

2 miejsce: Wojciech Dawidziak

3 miejsce: Bartłomiej Swoboda

 

PUNKTACJA DRUŻYNOWA:

1 miejsce, uzyskując 94 pkt., wywalczyła drużyna w składzie: Dominika Płaczkiewicz, Ireneusz Frygies, Adam Chyliński, Szymon Dawidowicz.

 

2 miejsce, uzyskując 88 pkt., wywalczyła drużyna w składzie: Kacper Potuszyński, Katarzyna Potuszyńska, Dominika Kwiatkowska, Paweł Potuszyński.

 

3 miejsce, uzyskując 85 pkt., wywalczyła drużyna w składzie: Małgorzata Kłys, Aleksandra Szygudzińska, Łukasz Latacz, Wojciech Latacz.

 

4 miejsce, uzyskując 79 pkt., wywalczyła drużyna w składzie: Anna Hordziej, Małgorzata Sowińska, Marta Szpila, Anna Szpila.

 

5 miejsce, uzyskując 77 pkt., wywalczyła drużyna w składzie: Damian Dawidziak, Dawid Dawidziak, Wojciech Dawidziak, Ewa Dawidziak.

 

6 miejsce, uzyskując 71 pkt., wywalczyła drużyna w składzie: Władysław Świtała, Mateusz Świtała, Kamil Świtała, Romuald Świtała.

 

Medale i puchary wręczali: Grażyna Ziernik i Marian Kowal.

 

Organizatorzy zmagań rodzinnych:

Stowarzyszenie Dobrocin Wieś XXI Wieku

Ludowy Klub Sportowy Dobrocin

Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów

 

 

Impreza dofinansowana przez Gminę Dzierżoniów.

 

{gallery}2011/08-21{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content