Loading...
Aktualności

Zawodnicy LKS ATOM BOXMET w Chorwacji

Zawodnicy klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów w składzie: Paulina Brzeźna-Bentkowska, Karolina Garczyńska, Paula Guz, Monika Brzeźna, Joanna Dubieniecka, Natalia Mielnik oraz Rafał Pawłowski wraz z Trenerem Mariuszem Mazurem w dniach 13-25.03.2012 roku przebywali na zgrupowaniu sportowym w Chorwacji w miejscowości Tisno.

 

 

Głównym celem zgrupowania było przygotowanie siłowo-wytrzymałościowe i wytrzymałościowe naszych zawodników w sprzyjającym ciepłym klimacie. Wszystkie zadania treningowe jakie sobie założyliśmy udało się w pełni zrealizować, dziewczyny mają przetrenowanych około 1000 km w „nogach”  w czasie 30 h treningów. Pogoda dopisała wszystkim uczestnikom podczas całego pobytu, nie brakowało wspaniałego chorwackiego słońca. Dziewczyny LKS Atom Boxmet Dzierżoniów w składzie: Paulina Brzeźna-Bentkowska, Karolina Garczyńska, Paula Guz, Monika Brzeźna, Joanna Dubieniecka, Natalia Mielnik na początku zgrupowania wyruszyły także do Włoch do Padwy na wyścig klasyczny rangi UCI walczyć o punkty w barwach Kadry Narodowej  do klasyfikacji olimpijskich. Liderką Kadry na ten start była Paulina Brzeźna-Bentkowska walcząca o występ w Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Był to pierwszy start naszych dziewczyn i pierwsze przetarcie na arenie zagranicznej w sezonie 2012. Zgrupowanie w Chorwacji było także pierwszą prezentacją naszej ekipy w nowych strojach uszytych przez Firmę VERGE.

Po ciężkim okresie treningów i przygotowań nasze dziewczyny czeka  zasłużony odpoczynek aż do przyszłego weekendu, podczas którego odbędzie się inauguracja sezonu szosowego w Polskie . Dzierżoniowskie Kryterium Uliczne rozpocznie sezon 2012. Wyścig zostanie rozegrany w dniu 31.03.2012, z pierwszym startem o godzinie 11.05.

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc!!

 

 

opracowała: Natalia Mielnik

 

{gallery}2012/03-25{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content