Loading...
Aktualności

Turniej piłkarzyków w Piławie Dolnej

W dniu 9 marca 2013 r. w restauracji „Mare-Monty” w Piławie Dolnej odbył się OTWARTY TURNIEJ PIŁKARZYKÓW.

 

 

Uzyskane wyniki:

ORZEŁ PIŁAWA DOLNA – SPARTA OSTROSZOWICE 1:2

KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK – RADIOBUDA 1:2

WYBOROWA TEAM – BRIFKO FC 2:0

NORMALNIE – LKS ROZTOCZNIK-I 0:2

NIE WIEM – BŁĘKITNI DOBROCIN 2:0

ZIÓŁKI – LKS ROZTOCZNIK-II 0:2

LKS DOBROCIN – WYBOROWA TEAM 0:2

SPARTA OSTROSZOWICE – RADIOBUDA 1:2

LKS ROZTOCZNIK-I – NIE WIEM 0:2

ORZEŁ PIŁAWA DOLNA – KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK 0:2

NORMALNIE – BŁĘKITNI DOBROCIN 2:0

RTC ROZTOCZNIK – BRIFKO FC 2:0 (vo)

KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK – LKS ROZTOCZNIK-I 2:0

RTL ROZTOCZNIK – ZIÓŁKI 2:0 (vo)

NORMALNIE – SPARTA OSTROSZOWICE 0:2

RADIOBUDA – LKS ROZTOCZNIK-II 2:0

WYBOROWA TEAM – NIE WIEM 0:2

KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK – LKS DOBROCIN 2:0

RTL ROZTOCZNIK – SPARTA OSTROSZOWICE 0:2

KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK – WYBOROWA TEAM 2:0

SPARTA OSTROSZOWICE – LKS ROZTOCZNIK-II 1:2

RADIOBUDA – NIE WIEM 0:2

KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK – LKS ROZTOCZNIK-II 2:1

RADIOBUDA – KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK 1:2

 

Tabela końcowa:

1 miejsce: NIE WIEM (Szymon Telesiewicz – Lasocin, Piotr Kosik – Kamionki);

2 miejsce: KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK (Jakub Zagała – Roztocznik, Adam Morawski – Roztocznik);

3 miejsce: RADIOBUDA (Robert Grodzicki – Dzierżoniów, Szymon Chmielewski – Piława Górna);

4 miejsce: LKS ROZTOCZNIK-II (Mariusz Dąbrowski – Roztocznik, Krzysztof Łaskarzewski – Roztocznik);

5-6 miejsce: SPARTA OSTROSZOWICE (Piotr Stasieńko – Ostroszowice, Paweł Lachman – Jodłownik), WYBOROWA TEAM (Marcin Błażkiewicz – Piława Dolna, Mariusz Kucharek – Piława Dolna);

7-8 miejsce: LKS DOBROCIN (Sławomir Skorupa – Dobrocin, Krzysztof Skorupa – Dobrocin), RTL ROZTOCZNIK (Patrycja Paszkowska – Dobrocinek, Dariusz Sandomierski – Roztocznik);

9-11 miejsce: LKS ROZTOCZNIK-I (Mateusz Zięba – Roztocznik, Adam Morawski – Roztocznik), ZIÓŁKI (Konrad Ziółkowski – Piława Dolna, Mariusz Ziółkowski – Piława Dolna), NORMALNIE (Piotr Juraszek – Piława Górna, Adam Żygadło – Piława Dolna);

12-14 miejsce: ORZEŁ PIŁAWA DOLNA (Tomasz Piątkowski – Piława Dolna, Krzysztof Hanusiewicz – Piława Dolna), BŁĘKITNI DOBROCIN (Katarzyna Potuszyńska – Dzierżoniów, Paweł Potuszyński – Dzierżoniów), BRIFKO FC (Tomasz Lechocki – Dzierżoniów, Krzysztof Juraszek – Piława Dolna).

 

Organizatorzy:

Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów

LKS „Orzeł” Piława Dolna

Zbigniew Ławniczak – „MARE-MONTY” Piława Dolna

 

Turniej dofinansowany przez Powiat Dzierżoniowski

 

 

{gallery}2013/03-09{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content