Loading...
Aktualności

Torowy Puchar Polski

Dorota Przęzak z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów odniosła zwycięstwo w wyścigu punktowym podczas Torowego Pucharu Polski, rozgrywanego we Wrocławiu w dniu 05-06.05.2012 r. Jest to bardzo znaczący sukces naszej zawodniczki, ponieważ nie specjalizujemy się w tej odmianie kolarstwa.

 

Dorota musiała sobie poradzić z przewagą liczebną rywalek, ponieważ tylko ona reprezentowała nasz klub a z innych ekip było po kilka zawodniczek, które raz za razem próbowały atakować i uciekać z peletonu. Dorota zwyciężyła w tej rywalizacji na dystansie 50 okrążeń po 250m każde, wygrywając 20 i 30 rundę, na 40 okrążeniu zajmując 3 miejsce i nadrabiając 1 rundę nad peletonem. Nie były to jedyne jej starty na wrocławskim torze.

W wyścigu jazdy indywidualnej na czas na dystansie 2 km była 7 oraz 7 w konkurencji kerin. W sobotę tj.05.05.2012 roku na torze startowały także, Paulina Zamaria i Monika Wiatrak, które w wyścigu jazdy indywidualnej na czas na dystansie na 2 km kolejno zajęły 12 i 13 miejsce.

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc!!!

 

opracowała: Natalia Mielnik

 

{gallery}2012/05-06{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content