Loading...
Aktualności

STREFOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „PIŁKARSKA KADRA CZEKA”

W dniu 11 maja 2013 r. na boisku w Roztoczniku odbył się STREFOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ (rocznik 1998 i młodsi) „PIŁKARSKA KADRA CZEKA” organizowany w ramach XIV Dolnośląskich Igrzysk LZS.

 

 

Uzyskane wyniki:

ULKS „LESK” Czarny Bór – GLKS Świdnica 2:1

LKS Dobrocin – DGPNZ-LKS Roztocznik 0:2

ULKS „LESK” Czarny Bór – GLKS Marcinowice 0:2

GLKS Świdnica – LKS Dobrocin 7:0

DGPNZ-LKS Roztocznik – GLKS Marcinowice 1:1

ULKS „LESK” Czarny Bór – LKS Dobrocin 3:0

GLKS Świdnica – DGPNZ-LKS Roztocznik 0:2

LKS Dobrocin – GLKS Marcinowice 0:8

ULKS „LESK” Czarny Bór – DGPNZ-LKS Roztocznik 0:4

GLKS Świdnica – GLKS Marcinowice 0:1

 

Tabela końcowa:

1 miejsce: GLKS Marcinowice (powiat świdnicki) w składzie: Kacper Marzec, Szymon Trościanko, Oskar Krzywonos, Krystian Stelmach, Jakub Gąsior, Łukasz Łada, Michał Gens, Dawid Trześniowski, Mateusz Fiedorowicz, Brojan Matusiewicz, Daniel Schanne, Dawid Schanne.

2 miejsce: DGPNZ-LKS Roztocznik (powiat dzierżoniowski) w składzie: Marcin Szot, Dawid Wilczyński, Damian Bagiński, Damian Kuczak, Jakub Nowak, Sebastian Paszkowski, Daniel Thomala, Oskar Kaczmarczyk, Marcin Samołyk, Wojciech Samołyk, Kacper Wiśniewski, Łukasz Zięba; opiekun Adam Break.

3 miejsce: ULKS „LESK” Czarny Bór (powiat wałbrzyski) w składzie: Patryk Smolarz, Adrian Kulig, Kacper Malinka, Kamil Płusa, Damian Marczak, Wojciech Piaskowski, Jakub Stykowski, Kamil Wiącek, Piotr Gawlik, Maciek Molek, Damian Stafin, Piotr Wojtas, Wojciech Frączek, Damian Ptaszek; opiekun Ryszard Wyszowski.

4 miejsce: GLKS Świdnica (powiat świdnicki) w składzie: Erik Balcerek, Michał Panek, Ronald Struzik, Rafał Radwański, Paweł Jaśkiewicz, Piotr Nowak, Łukasz Michalski, Kamil Machaj, Oskar Lemiszewski, Adam Gołoś, Mateusz Jarosiewicz, Dominik Płucienik, Eryk Skiergiełło; opiekun Jan Grabowski.

5 miejsce: LKS Dobrocin (powiat dzierżoniowski) w składzie: Jakub Pietrewicz, Bartłomiej Pieruczenik, Marcin Wojdak, Oscar Szczygieł, Kacper Potuszyński, Karim Moutouk, Omar Moutouk, Wojciech Skrzypek, Radosław Bobeła, Aleksander Szmigielski, Kornel Bobeła; opiekun Paweł Potuszyński.

 

Dyplomy i puchary wręczali: Janusz Guzdek – Starosta Dzierżoniowski oraz Marek Chmielewski – Wójt Gminy Dzierżoniów.

Turniej sędziowali: Rafał Baderko i Tomasz Jasiński.

Opieka medyczna: Pogotowie Ratunkowe Włodzimierz Kapela.

 

W finale dolnośląskim strefę VI reprezentować będzie drużyna GLKS Marcinowice.

 

Organizatorzy turnieju:

Dolnośląskie Zrzeszenie LZS we Wrocławiu

Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów

DGPNZ-LKS Roztocznik

 

Turniej dofinansowany przez:

Powiat Dzierżoniowski

Gminę Dzierżoniów

 

 

{gallery}2013/05-11{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content