Loading...
Aktualności

STREFOWY TURNIEJ „PIŁKARSKA KADRA CZEKA”

W dniu 12 maja 2012 r. na boisku w Roztoczniku odbył się STREFOWY TURNIEJ PIŁKI NOZNEJ CHŁOPCÓW (rocznik 1997 i młodsi) „PIŁKARSKA KADRA CZEKA” rozgrywany w ramach XIII Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi. W turnieju startowało 6 drużyn (po dwie z powiatów: świdnickiego, wałbrzyskiego i dzierżoniowskiego).

 

 

Uzyskane wyniki:

LKS Mościsko – ULKS „Piast” 2008 Żarów 0:4

LKS „Cukrownik” Pszenno – „Szczyt” Boguszów 0:2

LKS Mościsko – Gimnazjum Czarny Bór 2:3

LKS „Cukrownik” Pszenno – DGPNZ-LKS Roztocznik 2:0

ULKS „Piast” 2008 Żarów – Gimnazjum Czarny Bór 4:0

„Szczyt” Boguszów – DGPNZ-LKS Roztocznik 2:1

Gimnazjum Czarny Bór – LKS „Cukrownik” Pszenno 0:7

ULKS „Piast” 2008 Żarów – „Szczyt” Boguszów 2:0

 

Tabela końcowa:

1 miejsce: ULKS „Piast” 2008 Żarów (powiat świdnicki) w składzie: Mateusz Andrzejewski, Patryk Gaładyk, Jakub Skorek, Antoni Valverde, Patryk Hryciuk, Dawid Duda, Patryk Klimala, Mateusz Jaros, Piotr Drożdżowski, Kacper Wietrzykowski, Sylwester Zyl; opiekun Adam Ciupiński.

 

2 miejsce: „Szczyt” Boguszów (powiat wałbrzyski) w składzie: Dominik Spaceniak, Tomasz Kędzior, Dawid Kondracki, Denis Dec, Oskar Staranowicz, Ernest Szewczyk, Kamil Wojewoda, Jakub Murawiecki, Wojciech Choiński, Bartłomiej Mazurek, Przemysław Łazarczyk, Andrzej Ostrowski, Sebastian Dymiński, Patryk Kamiński; opiekun Marcin Gryka.

 

3 miejsce: LKS „Cukrownik” Pszenno (powiat świdnicki) w składzie: Konrad Karcz, Przemysław Świątomiewski, Mateusz Śmietana, Adrian Muzia, Adrian Szczepaniuk, Kacper Bajda, Tomasz Makarewicz, Patryk Kmiecik, Mateusz Kępa, Dominik Łabuz, Radosław Budzyń, Jakub Krakowiak, Janusz Studmiarz; opiekun Janusz Kondracki.

 

4 miejsce: Gimnazjum Czarny Bór (powiat wałbrzyski) w składzie: Patryk Smolarz, Kamil Rypen, Kacper Jasznikowski, Mariusz Kurnyta, Andrzej Rewers, Dawid Dudkiewicz, Kamil Płusa, Przemysław Jarosz, Jakub Stykowski, Kacper Kotowski, Wojciech Piaskowski, Daniel Madej, Dominik Janola, Adrian Kulig, Damian Marczak; opiekun Danuta Pyrdoł.

 

5-6 miejsce: DGPNZ-LKS Roztocznik (powiat dzierżoniowski) w składzie: Joachim Kopacz, Daniel Bagiński, Mateusz Kufel, Damian Kuczak, Sebastian Paszkowski, Oskar Kaczmarzyk, Michał Izdebski, Karol Zając, Marcin Szot, Bartosz Paszkowski, Marcin Samołyk, Jakub Nowak, Patryk Ławniczak, Łukasz Zięba; opiekun Adam Break  oraz LKS Mościsko (powiat dzierżoniowski) w składzie: Jan Nieckarz, Michał Karecki, Łukasz Szot, Patryk Adamczyk, Kacper Dudka, Jakub Dudka, Patryk Strzelec, Patryk Frygies, Maciej Dudka, Kacper Koselski, Krystian Powązka, Roman Przejczkowski; opiekun Bogdan Fudali.

 

Turniej sędziowali: Mateusz Zamirski i Tomasz Jasiński.

Opieka medyczna: Pogotowie Ratunkowe Włodzimierz Kapela.

 

Dyplomy, puchary i medale wręczali: Marek Chmielewski – Wójt Gminy Dzierżoniów i Jacek Zamirski – Przewodniczący Rady Powiatowego Zrzeszenia LZS Dzierżoniów.

 

Wszyscy uczestnicy zostali ugoszczeni kiełbaskami.

 

W finale dolnośląskim strefę VI reprezentować będzie drużyna ULKS „Piast” 2008 Żarów.

 

Organizatorzy turnieju:

DGPNZ-LKS Roztocznik

Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów

Dolnośląskie Zrzeszenie LZS we Wrocławiu

 

Turniej dofinansowany ze środków:

Powiatu Dzierżoniowskiego

Gminy Dzierżoniów

Banku Spółdzielczego w Dzierżoniowie

 

{gallery}2012/05-12{/gallery}

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content