Loading...
Aktualności

Sala sportów walki JUNORA Dzierżoniów już otwarta

Dorota Przęzak, Paulina Zamaria, Weronika Laszkiewicz z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów, zajęły kolejno 3 pierwsze miejsca na podium w klasyfikacji generalnej 45 Małego Wyścigu Pokoju. Lokaty te zajęły po równej rywalizacji na IV etapach rozgrywanych w Starych Bogaczowicach, Miliczu, Ratowicach oraz Twardogórze.

 

Dekoracja klasyfikacji generalnej odbyła się na ostatnim etapie, również pełnym sukcesów naszych młodziczek w Twardogórze w dniu 03.09.2011 roku. Bardzo dobry wynik w klasyfikacji generalnej odniosła także  Monika Wiatrak, która zajęła V lokatę. Sukcesy naszych młodziczek podczas tego wyścigu są bardzo cenne i znaczące, ponieważ potwierdzają ich dobry i równy poziom sportowy przez cały sezon i są bardzo dobrą zapowiedzią na najbliższe lata w kolarskiej karierze.

Twardogóra była ostatnim etapem goszczącym 45 Mały Wyścig Pokoju. Rywalizacja przebiegła na trasie okrężnej liczącej 400 metrów. Do pierwszego startu przystąpiły młodziczki. Po finiszu z grupy najwyżej sklasyfikowana została Dorota Przęzak, która była II, zaraz za nią na III stopniu podium stanęła Paulina Zamaria a IV była Monika Wiatrak. Weronika Laszkiewicz zajęła VIII lokatę.  W rywalizacji kategorii młodzik Michał Laszkiewicz zajął 22 pozycję, a w klasyfikacji generalnej po 4 etapach uplasował się na 22 miejscu. Podczas ostatniego etapu organizator przewidział również start juniorek młodszych. Po zaciętej rywalizacji na dystansie 12 rund zwycięstwo odniosła Agnieszka Kusiak, a na trzecim stopniu podium stanęła Nikola Wiatrak.

Dziękujemy serdecznie naszym sponsorom za okazaną pomoc!!!

 

 

opracowała: Natalia Mielnik

 

{gallery}2011/09-03_1{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content