Loading...
Aktualności

PUCHAR DLA ZAPAŚNIKÓW BIELAWIANKI

W dniu 09.03.2013 odbył się Turniej Zapaśniczy o Puchar Burmistrza Kudowy Zdroju. Zawody były rozgrywane w stylu wolnym, tym bardziej cieszy postawa naszych zawodników (zawodnicy „na co dzień” walczą w stylu klasycznym), których indywidualne osiągnięcia i zajęte miejsca umieściły ZAPAŚNICZY KLUB SPORTOWY BIELAWIANKA na pierwszym miejscu w klasyfikacji drużynowej.

 

W zawodach swoje pojedynki rozgrywali zarówno chłopcy jak i dziewczynki w kategoriach młodziczek, młodzików i dzieci.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Roksana Łosyk (55 kg, młodziczki, 2000, SP 7), Krystian Adamski (38 kg, młodzicy, 2001, SP 7), oraz Pakosz Daniel (dzieci 66 kg, 2002, SP 7), Palus Oktawian( dzieci 29 kg. 2002r.  SP 4) którzy pokonując wszystkie przeciwniczki i przeciwników w swoich kategoriach zajęli wysoko punktowane pierwsze miejsca.

Do końcowego sukcesu naszej drużyny swoje „cegiełki” dołożyli także:

Adamski Krystian  38 kg, 200 1r.  szkoła nr 7,  I miejsce

Pakosz Daniel   78 kg, 2001r.  szkoła nr 7, I miejsce

Palus Oktawian 29 kg. 2002r.  szkoła nr 4. I miejsce

Roksana /Łosyk 55 kg, 2000r. szkoła nr 7, I miejsce

Harańczyk /Mateusz 53 kg, 2000r. szkoła nr 7. II miejsce

Wojtala Kamil 35 kg. 2001r. szkoła nr 7. II miejce

Kciuk Kacper 26 kg. 2003r. szkoła nr 4. II miejce

Pawlak Borys 44 kg, 2002r. szkoła nr 4 , II miejce

Jagieła Bartłomiej  32 kg, 2002r. szkoła nr 10. II miejsce

Nikola Wisniewska 36 kg. 2000r. szkoła nr 7, II miejsce

Moskal Sylwia 30 kg 2002r. szkoła nr 4, II miejsce

Moskal  Sandra  36 kg, 2002r. szkoła nr 4 , II miejsce

Orawiec Maciej 85 kg 2001r.  szkoła nr 7,  III  miejsce

Harańczyk Krystian 35 kg 2001r. szkoła nr 7, III miejsce

Orawiec Mateusz 38 kg. 2002r. szkoła nr 7. III miejsce

Jędrasik Ksawery  61 kg. 2001r. szkoła nr 7. III miejsce

Szewczak Kacper  31 kg. 2002r. szkoła nr 4, III miejsce

Brzeziński Marcel 36 kg, 2001r. szkoła nr 7, III miejsce

Garnys Piotr 38 kg 2002r. szkoła nr 10, III miejsce

Jagieła Michał  31kg 2002r, szkła nr 10, III miejsce

Ewolum Oskar 30 kg 2002r. szkoła nr 10 , III miejsce

Maciejewski Mikołaj 37 kg, 2001r. szkoła  nr 10 , III miejsce

Olimpia Łosyk 30kg  2002r. szkoła nr 7 III miejsce

Samojedna Roksana 55kg 1999r.  szkoła nr 3 , III miejsce

Babiarz Natalia 55 kg  1999r. szkoła nr 3. II miejsce

Oskar Stankiewicz  31 kg , 2003r. szkoła nr 10. III miejsce

Szostek Damian 46 kg 2002r. szkoła nr 4, III miejsce

Moskal Sebastian 53 kg 2001r. szkoła nr 4, IV miejsce

Pyszniak Krzysztof 66 kg 2002r. szkoła nr 7, IV miejsce

Szyngier Sebastian  70 kg 2001r, szkoła nr 7, IV miejsce

Grudziński Szymon 38 kg 2002r. szkoła nr 7, VIII miejsce

Kupis Kamil 32 kg 2001r szkoła nr 10, VI miejsce

 

 

W narożniku naszym zawodnikom wskazówek udzielali trenerzy: Artur Czypionka, Marcin Kujawa.

Wyróżnienie i puchar I miejsca klasyfikacji drużynowej odebrał wiceprezes klubu pan Jacek Zamirski.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy udzielają wsparcia bielawskim zapasom,( Dyrektor Szkoły Podstwowej Nr.7, Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr.10, Meble Czyżewski, Hydro Instal-Plast Zamirski, Artur Myziak.) bez których sukces naszych zawodników nie był by możliwy. Nasze sukcesy są dowodem że ich pomoc przynosi oczekiwane owoce.

Chętnych, którzy  chcieliby spróbować swoich sił na macie zapaśniczej zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą informacje na temat treningów:

http://zapasy.bielawa.pl/

Opracował Marcin  Kujawa

 

 

{gallery}2013/03-09_0{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content