Loading...
Aktualności

POWIATOWY ZLOT ROWEROWY 2011

W dniu 11 czerwca 2011 r. przy pięknej, słonecznej pogodzie odbył się POWIATOWY ZLOT ROWEROWY OSTROSZOWICE-2011 z elementami sportowymi.Po przejechaniu rowerowym szlakiem niebieskim na trasie Ostroszowice-Myśliszów-Bielawa-Owiesno-Kietlice-Ostroszowice uczestnicy dotarli na boisko sportowe, gdzie odbywały się konkurencje sprawnościowe.

 

Były nimi – strzelanie z wiatrówki i rowerowy wyścig terenowy na czas, a następnie na placu zabaw w Ostroszowicach odbywały się konkurencje: rowerowy tor przeszkód, jazda żółwia (kto najwolniej) i jazda rowerem połączona ze strzałami na bramkę.

Medale wręczono uczestnikom za każdą konkurencję indywidualną we wszystkich kategoriach wiekowych.

Po podliczeniu punktów wręczono nagrody rzeczowe:

= kategoria: dziewczęta szkół podstawowych

1 miejsce: Klaudia Załuska (Bielawa)

2 miejsce: Mischelle Palus (Bielawa)

3 miejsce: Wanessa Grzegorczyn (Bielawa)

= kategoria: chłopcy szkół podstawowych

1 miejsce: Patryk Sieradzki (Bielawa)

2 miejsce: Przemysław Stawowczyk (Ostroszowice)

3 miejsce: Kacper Sobczyk (Ostroszowice)

= kategoria: chłopcy szkół gimnazjalnych

1 miejsce: Grzegorz Majkut (Bielawa)

2 miejsce: Fryderyk Jungmann (Ostroszowice)

3 miejsce: Paweł Skurzyński (Ostroszowice)

= kategoria: chłopcy szkół ponadgimnazjalnych

1 miejsce: Dawid Kuczyński (Bielawa)

2 miejsce: Krzysztof Skorupa (Dobrocin)

3 miejsce: Aleksander Jungmann (Ostroszowice)

= kategoria: kobiety

1 miejsce: Agnieszka Skorupa (Dobrocin)

2 miejsce: Katarzyna Załuska (Bielawa)

3 miejsce: Dorota Grzegorczyn (Bielawa)

= kategoria: mężczyźni

1 miejsce: Sławomir Skorupa (Dobrocin)

2 miejsce: Grzegorz Prutis (Jelenia Góra)

3 miejsce: Seweryn Grzegorczyn (Bielawa)

W quizie turystycznym wręczono nagrody rzeczowe:

1 miejsce: Grzegorz Majkut (Bielawa)

2 miejsce: Sebastian Moskal (Bielawa)

3 miejsce: Artur Czypionka (Bielawa)

4 miejsce: Seweryn Grzegorczyn (Bielawa)

W punktacji drużynowej puchary otrzymali:

1 miejsce drużyna ZKS BIELAWIANKA w składzie: Grzegorz Majkut, Dawid Kuczyński, Patryk Sieradzki.

2 miejsce drużyna RODZINA SKORUPÓW w składzie: Agnieszka Skorupa, Krzysztof Skorupa, Sławomir Skorupa.

3 miejsce drużyna „RYKERSI” w składzie: Fryderyk Jungmann, Przemysław Stawowczyk, Kamil Stawowczyk.

4 miejsce drużyna LZS JELENIA GÓRA w składzie: Grzegorz Prutis, Mirosław Górnicki, Piotr Rostkowski.

5 miejsce drużyna LZS „PROFI” JELENIA GÓRA w składzie: Wacław Gwizdała, Henryk Polański, Zbigniew Melus.

Nagrodę główną (rower) zlotu rowerowego otrzymał:

Grzegorz Majkut (Bielawa)

Wszystkie dzieci uczestniczące w zlocie otrzymały nagrody rzeczowe oraz słodycze. Wszyscy uczestnicy zostali ugoszczeni przez organizatorów otrzymując „coś na ząb” z grilla.

Nagrody uczestnikom wręczał: Jacek Zamirski – Przewodniczący Rady Powiatowego Zrzeszenia LZS Dzierżoniów.

Organizatorzy zlotu:

Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie

Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów

Ludowy Klub Sportowy „Sparta” Ostroszowice

 

Zlot dofinansowali:

Dolnośląskie Zrzeszenie LZS we Wrocławiu

Hurtownia GALMA w Dzierżoniowie

Stowarzyszenie „SUPER-KIBIC” w Dzierżoniowie

Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie

Powiat Dzierżoniowski

 

 

{gallery}2011/06-11{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content