Loading...
Aktualności

Powiatowe Biegi Przełajowe

W dniu 2 czerwca 2013 r. na boisku w Piławie Dolnej odbyły się POWIATOWE OTWARTE BIEGI PRZEŁAJOWE.

 

 

Uzyskane wyniki:

= kategoria: przedszkolaki

1 miejsce: Błażej Zabłocki (Dzierżoniów)

2 miejsce: Bartosz Chlipała (Piława Dolna)

= kategoria: dziewczęta klas I i II szkół podstawowych

1 miejsce: Karolina Kozieł (Lutomia Dolna)

2 miejsce: Aleksandra Skowera (SP5 Dzierżoniów)

= kategoria: chłopcy klas I i II szkół podstawowych

1 miejsce: Korner Busch (Piława Górna)

2 miejsce: Łukasz Szlaga (Gilów)

3 miejsce: Kamil Kasztelan (LKS „Orzeł” Piława Dolna)

 

 

= kategoria: dziewczęta klas III szkół podstawowych

1 miejsce: Oliwia Break (LKS „Orzeł” Piława Dolna)

2 miejsce: Karolina Kozieł (Lutomia Dolna)

3 miejsce: Barbara Kasztelan (LKS „Orzeł” Piława Dolna)

4 miejsce: Izabela Białecka (LKS „Orzeł” Piława Dolna)

= kategoria: chłopcy klas III szkól podstawowych

1 miejsce: Marcel Masłowski (LKS „Orzeł” Piława Dolna)

2 miejsce: Wiktor Chlipała (LKS „Orzeł” Piława Dolna)

3 miejsce: Kornel Busch (Piława Dolna)

4 miejsce: Dawid Drozdek (LKS „Orzeł” Piława Dolna)

5 miejsce: Kamil Markulak (LKS „Orzeł” Piława Dolna)

6 miejsce: Grzegorz Kilarski (LKS „Orzeł” Piława Dolna)

= kategoria: dziewczęta klas IV – VI szkół podstawowych

1 miejsce: Aleksandra Karpińska (LKS „Orzeł” Piława Dolna)

2 miejsce: Anna Wasylik (Piława Dolna)

3 miejsce: Eliza Horodyska (LKS „Orzeł” Piława Dolna)

= kategoria: chłopcy klas IV – VI szkół podstawowych

1 miejsce: Maciej Jarmużek (Piława Dolna)

2 miejsce: Michał Zaguba (Bystrzyca Górna)

3 miejsce: Konrad Cozminciuc (LKS „Orzeł” Piława Dolna)

4 miejsce: Krzysztof Kasztelan (Piława Dolna)

5 miejsce: Aleks Wasilik (Piława Dolna)

= kategoria: dziewczęta i chłopcy szkół gimnazjalnych

1 miejsce: Kacper Okarma (Gimnazjum Gminne w Dzierżoniowie)

2 miejsce: Mateusz Pokrzywka (Piława Górna)

3 miejsce: Monika Zagułba (Gimnazjum w Lutomi Dolnej)

4 miejsce: Patryk Papoń (Dzierżoniów)

5 miejsce: Krystian Bednarz (Dzierżoniów)

= kategoria: rodzice i opiekunowie

1 miejsce: Anna Kozieł

2 miejsce: Agnieszka Szlaga

3 miejsce: Monika Kilarska

4 miejsce: Barbara Drozdek

5 miejsce: Mariya Yasinska

6 miejsce: Agnieszka Wasilik

7 miejsce: Magdalena Dolata

Medale i nagrody rzeczowe wręczali: Wiesław Jasiński – Sekretarz Rady PZ LZS Dzierżoniów oraz Edward Kasztelan – Prezes LKS „Orzeł” Piława Dolna

 

Wszyscy uczestnicy zostali ugoszczeni kiełbaskami z rożna.

 

Organizatorzy zawodów:

Ludowy Klub Sportowy „Orzeł Piława Dolna

Powiatowe Zrzeszenia LZS Dzierżoniów

 

Zawody dofinansowane przez:

Powiat Dzierżoniowski

Gminę Dzierżoniów

 

 

{gallery}2013/06-02{/gallery} 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content