Loading...
Aktualności

Podsumowanie Grand Prix „Jesień-2011”

W dniu 18 września 2011 r. w sali Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Bielawie odbył się drugi turniej tenisa stołowego z cyklu Grand Prix.

 

 

 

Uzyskane wyniki:

 

= kategoria: dziewczęta KADETKI + JUNIORKI

1 miejsce: Aneta Gadomska (Zespół Szkół Nr 2 w Dzierżoniowie)

2 miejsce: Alicja Makles (Bielawa)

3 miejsce: Angelika Piasek (Zespół Szkół Nr 2 w Dzierżoniowie)

4 miejsce: Kamila Jasińska (Zespół Szkół Nr 2 w Dzierżoniowie)

5-6 miejsce: Karolina Radulewicz (Raszówka) i Emilia Madej (Zasadnicza Szkoła Zawodowa CRRiMP w Bielawie)

7-8 miejsce: Anna Mucha (Zasadnicza Szkoła Zawodowa CRRiMP w Bielawie) i Barbara Gadomska (Zespół Szkół Nr 2 w Dzierżoniowie)

9-10 miejsce: Patrycja Zabawa (Zasadnicza Szkoła Zawodowa CRRiMP w Bielawie) i Justyna Sochacka (Zasadnicza Szkoła Zawodowa CRRiMP w Bielawie)

 

= kategoria: JUNIORZY + KADECI

1 miejsce: Kacper Drzyzga (Lubiatów)

2 miejsce: Patryk Hajduk (Kozieniec)

3 miejsce: Andrzej Cieśla (Myśliszów)

 

= kategoria SENIORZY

1 miejsce: Paweł Pośpiech (Bielawa)

2 miejsce: Artur Gendera (Bielawa)

3 miejsce: Tomasz Radulewicz (Raszówka)

4 miejsce: Paweł Sochacki (Zespół Szkół Nr 2 w Dzierżoniowie)

 

= kategoria OLDBOJE

1 miejsce: Artur Krasucki (Bielawa)

2 miejsce: Janusz Dubis (Bielawa)

3 miejsce: Józef Hajduk (Kozieniec)

 

Wyniki końcowe po dwóch turniejach:

 

= kategoria KADETKI

1 miejsce: Alicja Makles (Bielawa)

2 miejsce: Karolina Radulewicz (Raszówka)

 

= kategoria JUNIORKI

1 miejsce: Angelika Piasek (Zespół Szkół Nr 2 w Dzierżoniowie)

2 miejsce: Kamila Jasińska (Zespół Szkół Nr 2 w Dzierżoniowie)

3 miejsce: Aneta Gadomska (Zespół Szkół Nr 2 w Dzierżoniowie)

4 miejsce: Barbara Gadomska (Zespół Szkół Nr 2 w Dzierżoniowie)

5 miejsce: Emilia Madej (Pieszyce)

6 miejsce: Anna Mucha (Pieszyce)

7-8 miejsce: Patrycja Zabawa (Bielawa) i Justyna Sochacka (Bielawa)

 

= kategoria KADECI

1 miejsce: Kacper Drzyzga (Lubiatów)

2 miejsce: Rafał Kalota (Niemcza)

3 miejsce: Krystian Ochał (Zespół Szkół Nr 2 w Dzierżoniowie)

 

= kategoria JUNIORZY

1 miejsce: Patryk Hajduk (Kozieniec)

2 miejsce: Krystian Kalota (Niemcza)

3 miejsce: Andrzej Cieśla (Myśliszów)

4 miejsce: Mateusz Dorożała (Zespół Szkół Nr 2 w Dzierżoniowie)

 

= kategoria SENIORZY

1 miejsce: Artur Gendera (Bielawa)

2 miejsce: Paweł Sochacki (Zespół Szkół Nr 2 w Dzierżoniowie)

3 miejsce: Paweł Pośpiech (Bielawa)

4 miejsce: Tomasz Radulewicz (Raszówka)

 

= kategoria OLDBOJE

1 miejsce: Artur Krasucki (Bielawa)

2 miejsce: Janusz Dubis (Bielawa)

3 miejsce: Józef Hajduk (Kozieniec)

4 miejsce: Wiesław Hermann (Niemcza)

 

Organizatorzy turniejów:

Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Ognisko „Sowa” w Bielawie

Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów

 

Turnieje dofinansowane przez:

Powiat Dzierżoniowski

Gminę Bielawa

Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie

 

Pływalnię Miejską AQUARIUS w Bielawie

 

{gallery}2011/09-18{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content