Loading...
Aktualności

Podium Nadziei Olimpijskich LKS Atom Boxmet Dzierżoniów

Weronika Laszkiewicz zajęła II miejsce w wyścigu ze startu wspólnego podczas Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Nadziei Olimpijskich dla kategorii młodzik i młodziczka rozgrywanego w Kłomnicach w dniu 08.07.2012 roku. Sukces ten zawdzięcza walecznemu finiszowi z całej grupy na ostatnich metrach linii mety.

Kolejnym osiągnięciem klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów było zajęcie 2 miejsca Doroty Przęzak z rywalizacji juniorek młodszych. Dla młodzików i młodziczek wyścig o Puchar Nadziei Olimpijskich jest jedną z najważniejszych imprez kolarskich w sezonie.

Rywalizację młodziczek  na dystansie 17 km wygrała Salomon Monika z klubu MGLKS Błękitni Mexller Koziegłowy drugie miejsce zajęła nasza Weronika Laszkiewicz a trzecia była Jankiewicz Weronikaz klubu LKS Stomil Kalita Bełchatów. Bardzo dobre 6 miejsce w tym wyścigu zajęła Malwina Cholewa.

W rywalizacji juniorek młodszych na dystansie 34km wygrała Misterek Weronika z klubu UKS Gimnazjum Twoja Merida Imielin, druga była nasza kolarka Dorota Przęzak a trzecia Skupnik Matyldaz LK UKS Pszczyna.

Wśród młodzików w rywalizacji na dystansie 34km, dobre 24 miejsce zajął Michał Mroczkowski.

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc!!!

opracowała: Natalia Mielnik