Loading...
Aktualności

Pływanie synchroniczne w Bielawie

Klub LUKS Aquarius Bielawa pływanie synchroniczne rozpoczął swą samodzielną działalność w grudniu 2010r, do tego czasu byłyśmy sekcją działającą w klubie MUKS Aquarius.

 

 

W roku 2011 odniosłyśmy sporo sukcesów na arenie ogólnopolskiej. Do najbardziej udanych zaliczamy występ i medale na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży  w Augustowie, zebranie praktycznie kompletu medali na Międzystrefowych Mistrzostwach Młodziczek w Warszawie i dostanie się 2 zawodniczek naszego klubu do Kadry Narodowej w pływaniu synchronicznym(jako najmłodszych).

Jesteśmy jednym z najprężniej rozwijających się klubów pływania synchronicznego, zdobywając w tym roku aż 34,7 pkt we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży. 

 

XVII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH HALOWYCH

PODLASKIE 2011 PŁYWANIE SYNCHRONICZNE

Team

miejsce 3:   zespół 1

Nita Arleta, Wanszewicz Hanna, Bukowska Marta,

Zielińska Małgorzata, Winiarska Natalia, Adamczyk Julia,

Socha Justyna, Bełtowska Katarzyna, Bełtowska Joanna,

Buganiuk Natalia

miejsce 5:   zespół 2

Miszczuk Ewa, Henicz Karolina,Słomian Natalia

Ogórek Agata, Jeżak Anna, Szeremeta Ewa,

Gołębiowska Paulina, Mika Zuzanna

Combo

miejsce 3:   combo 1

Nita Arleta, Wanszewicz Hanna, Bukowska Marta,

Zielińska Małgorzata, Winiarska Natalia, Adamczyk Julia,

Socha Justyna, Bełtowska Katarzyna, Bełtowska Joanna,

Buganiuk Natalia

miejsce 7:   combo 2

Miszczuk Ewa, Henicz Karolina,Słomian Natalia

Ogórek Agata, Jeżak Anna, Szeremeta Ewa,

Gołębiowska Paulina, Mika Zuzanna

 

Duety

miejsce 8:

Bukowska Marta, Zielińska Małgorzata

miejsce 9:

Nita Arleta, Wanszewicz Hanna

miejsce 11:

Bełtowska Katarzyna, Bełtowska Joanna

miejsce 12:

Socha Justyna, Buganiuk Natalia

Solo

miejsce 8:

Bukowska Marta

miejsce 11:

Nita Arleta

MIĘDZYSTREFOWE MISTRZOSTWA MŁODZICZEK

W PŁYWANIU SYNCHRONICZNYM WARSZAWA 17-18 06.2011

 

Team

miejsce 1:  zespół 1

Winiarska Natalia, Bełtowska Joanna, Buganiuk Natalia,

Mika Zuzanna, Henicz Karolina, Ogórek Agata

miejsce 3: zespół 2

Socha Kotarzyna, Socha Barbara, Łyś Jagoda, Łyś Zuzanna,

Sienkiewicz Justyna, Sienkiewicz Anna

Duety

miejsce 1:

Buganiuk Natalia, Winiarska Natalia

miejsce 3:

Bełtowska Joanna, Ogórek Agata

miejsce 4:

Henicz Karolina, Mika Zuzanna

miejsce 6:

Łyś Jagoda, Łyś Zuzanna

Solo

miejsce 2:

Buganiuk Natalia

miejsce 3:

Bełtowska Joanna

miejsce 4:

Winiarska Natalia

Kombinacja

miejsce 1: zespół 1

Winiarska Natalia, Bełtowska Joanna, Buganiuk Natalia,

Ogórek Agata, Mika Zuzanna, Henicz Karolina,

Bukowska Karolina

 

Opracowała: Magdalena  Szymczykiewicz

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content