Loading...
Aktualności

Pierwszy turniej UKS TAZO-POGOŃ Pieszyce

W dniu 16 marca 2013 r. w sali sportowej Zespołu Szkół w Pieszycach odbył się OTWARTY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIECI (rocznik 2003 i młodsi).

 

 

 

W turnieju startowało 6 drużyn i uzyskano wyniki:

UKS „TAZO-POGOŃ” Pieszyce – LKS „ORZEŁ” Piława Dolna 3:3

„NYSA” Kłodzko – UKS 10 Bielawa 1:0

AP „ORZEŁ” Ząbkowice Śl. – UKS „LECHIA” Dzierżoniów 1:0

UKS „TAZO-POGOŃ” Pieszyce – UKS 10 Bielawa 2:2

LKS „ORZEŁ” Piława Dolna – UKS „LECHIA” Dzierżoniów 1:2

„NYSA” Kłodzko – AP „ORZEŁ” Ząbkowice Śl. 0:2

UKS „TAZO-POGOŃ” Pieszyce – UKS „LECHIA” Dzierżoniów 1:3

UKS 10 Bielawa – AP „ORZEŁ” Ząbkowice Śl. 0:4

LKS „ORZEŁ” Piława Dolna – „NYSA” Kłodzko 1:2

UKS „TAZO-POGOŃ” Pieszyce – AP „ORZEŁ” Ząbkowice Śl. 3:1

UKS 10 Bielawa – „NYSA” Kłodzko 2:0

UKS 10 Bielawa – LKS „ORZEŁ” Piława Dolna 2:1

UKS „TAZO-POGOŃ” Pieszyce – „NYSA” Kłodzko 1:8

AP „ORZEŁ” Ząbkowice Śl. – LKS „ORZEŁ” Piława Dolna 5:2

UKS „LECHIA” Dzierżoniów – UKS 10 Bielawa 1:1

 

Tabela końcowa:

1 miejsce: AP „ORZEŁ” Ząbkowice Śl. W składzie: Paweł Mazur, Kacper Werpolewski, Marta Gryz, Michał Zięba, Jakub Krocz, Oskar Rogóż, Szymon Matusik, Hubert Górazik.

2 miejsce: UKS „LECHIA” Dzierżoniów w składzie: Patryk Oszkiel, Kacper Najda, Damian Skawiński, Kryspin Górecki, Aleksander Korman, Dominik Kauza, Paweł Segda, Maksymilian Janu.

3 miejsce: „NYSA” Kłodzko w składzie: Jakub Bachmatiuk, Michał Adamczyk, Mateusz Per, Marcin Wawryka, Aleksander Makowski, Kamil Jelonkowski, Brajan Mirga, Adrian Kraus, Mikołaj Bromboszcz, Patryk Sutkowski, Jakub Pomorski; opiekun Andrzej Biliński.

4 miejsce: UKS 10 Bielawa w składzie: Konrad Pluta, Przemysław Bulanda, Jakub Bosak, Paweł Stolarczyk, Patryk Usik, Piotr Krakowiak, Krzysztof Jadwińczyn, Norbert Sylwestrzak, Oskar Piechowicz, Błażej Liszewski; opiekun Zbigniew Kubiak.

5 miejsce: UKS „TAZO-POGOŃ” Pieszyce w składzie: Maciej Dymkowski, Aleksandra Sokołowska, Jakub Kubiak, Krystian Orłowski, Marcel Stawski, Konrad Klos, Kamil Drozdek, Szymon Stawski

6 miejsce: LKS „ORZEŁ” Piława Dolna w składzie: Daniel Drozdek, Marcel Masłowski, Wiktor Chlipała, Dawid Graczyk, Kamil Markulak, Oliwia Break, Łukasz Szlaga, Grzegorz Kilarski, Barbara Kasztelan; opiekun Edmund Kucharek.

 

Najlepszym strzelcem turnieju został Szymon Matusik (AP „ORZEŁ” Ząbkowice Śl.), najlepszym bramkarzem Maciej Dymkowski (UKS „TAZO-POGOŃ” Pieszyce)

Statuetki wręczał Burmistrz Miasta Pieszyce Mirosław Obal

Organizator turnieju:

UKS „TAZO-POGOŃ” Pieszyce

 

 

{gallery}2013/03-16{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content