Loading...
Aktualności

Paulina Cywińska wygrywa Puchar Polski

Paulina Cywińska z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zwyciężyła w kategorii kobiet open w konkurencji scratch podczas Pucharu Polski na torze, rozgrywanego w dniach 19-21.04.2013 roku w Pruszkowie. Paulina pokonała  Katarzynę Kirschenstein z klubu BCM Nowatex Ziemia Darłowska i trzecią na mecie Karolinę Komoś –ten sam klub.

Nie były to jedyne sukcesy Pauliny ponieważ w rywalizacji na 2000 metrów indywidualnie zajęła 2miejsce ustępując Nikoli Płosaj z klubu UKS Jedynka Limaro Kórnik i pokonując Dziubę Bogumiłę z  klubu BCM Nowatex Ziemia Darłowska.

W rywalizacji wyścigu punktowego po zaciętej walce Paulina stanęła na 3 stopniu podium. Zwyciężyła tutaj Katarzynę Kirschenstein z klubu BCM Nowatex Ziemia Darłowska a druga była Natalia Radzicka UKS Jedynka Limaro Kórnik. Podczas rywalizacji ze startu zatrzymanego na 500 metrów Paulina zajęła również 3 lokatę, ustępując zwyciężczyni Dominice Borkowskiej z klubu KK Tarnovia Tarnowo Podgórne i drugiej na mecie Płisaj Nikoli z UKS Jedynka Limaro Kórnik. Tuz obok podium Paulina uplasowała się w rywalizacji kerinu i sprintu drużynowego, walcząc razem z Litwinką Norvaiseaite Kristinę z klubu DSK Fortuna Lietuva.

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc!

opracowała: Natalia Mielnik