Loading...
Aktualności

NO-GI FIGHT Dzierżoniów za nami

W sobotę 25 lutego w Hali OSiR-u w Dzierżoniowie odbył się Ogólnopolski Turniej NO-GI FIGHT Dzierżoniów. W zawodach udział brało ponad 200 zawodników z całej Polski.Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała Pani Irena Preiss Mistrzyni Świata w Grapplingu. Najlepszym zawodnikiem zawodów został Livio Victoriano Forca Brava Opole który w nagrodę otrzymał rower górski ufundowany przez Pana Sławomira Chrzanowskiego.

 

Chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom które przyczyniły się do organizacji zawodów. Bez wsparcia lokalnych samorządów, sponsorów tak wielkie przedsięwzięcie nie miałoby miejsca w naszym regonie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z frekwencji oraz poziomu walk rozgrywanych na matach. Chcielibyśmy również podziękować Pani Irenie Preiss za bardzo profesjonalne  czuwanie nad prawidłowym przebiegiem zawodów, Zadowoleni  również jesteśmy ze swoich podopiecznych którzy pokazali się z dobrej strony zdobywając  17 medali z blisko 30 startujących zawodników.

 

Organizatorzy Turnieju :

Urząd Miasta Dzierżoniów

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie

Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie

MULKS Junior Dzierżoniów

Sponsorzy :

www.chrzanowskisport.pl

www.exxxtreme.eu

Powerzone Profesjonalne Centrum Odżywek Arkadiusz Rogowski

Restauracja Rodos w Dzierżoniowie  Ewa Janusz Chawłowscy

Zakład Kaletniczy „ Elżbieta” Andrzej oraz Elżbieta Mikołajczyk

Roomster – Polska  Dominika Bąkowska

 

Patrona medialny :

Telewizja Sudecka

Tygodnik Powiatowy

Doba.pl

Radio Sudety

Tygodnik Dzierżoniowski

Rafał Smoliński

 

Wyniki – juniorzy

kategorie wagowe -55kg

1. Aleks Szczukiecki Junior Dzierżoniów

2. Paweł Jas Boi Team Świdnica

3. Mariusz Gurtaj Bielawianka Bielawa

-60kg

1. Olaf Figlarowicz Junior Dzierżoniów

2. Sebastian Pigłowski Junior Dzierżoniów

3. Grzegorz Świstek RGC Jelenia Góra

3. Piotr Szydłowski Junior Dzierżoniów

-66kg

1. Mariusz Teodorowicz Veganza Racibórz

2. Emil Kaczmarek AKS Grappling Białogard

3. Patryk Romański AKS Grappling Białogard

3. Adrian Majewski RGC Oława

-74kg

1. Bartosz Boduszek RGC Lubliniec

2. Dominik Biarda RGC Jelenia Góra

3. Iwo Jarosz Satori Jawor

3. Łukasz Zając RGC Jelenia Góra

-81kg

1. Grzegorz Zybkowski Boi Team Wrocław

2. Patryk Starzyński RŁD Team Piła

3. Mateusz Markowski Sowa Pieszyce

3. Filip Frąszczak Boi Team Świdnica

-88kg

1. Miłosz Trzaska RGC Jelenia Góra

2. Tomasz Czerski Veganza Racibórz

3. Michał Bobrowski Junior Dzierżoniów

4. Patryk Widera Sqra Gold Team

 

Wyniki Kobiety -56kg

 

1. Stefania Lokaj Killer Faktory

2. Anna Czerwińska Sowa Pieszyce

3. Barbara Bęcek Boi Team Strzelin

+56kg

1.Katarzyna Lubońska PŁD Team Piła

2. Karolina Zborowska Junior Dzierżoniów

3. Joanna Cieśla Boi Team Strzelin

3. Aleksandra Rosada Sowa Pieszyce

 

Wyniki białe pasy -60kg

 

1.Bartosz Grzybek Forca Brava Opole

2. Bartosz Stankiewicz Junior Dzierżoniów

3. Albert Testa Junior Dzierżoniów

-66kg

1. Tomasz Śpiewak RGC

2. Dawid Ziembikiewicz RŁD Team Piła

3. Maciej Szafrański Gracie Barra Tychy

3. Jakub Maszczak AKS Grappling Białogard

-74kg

1. Wiktor Basamon Strefa Walki Jelenia Góra

2. Jakub Kowalski Strefa Walki Jelenia Góra

3. Adam Kołkowski Boi Team Wrocław

3. Andrzej Piekarz AKS Grappling Białogard

-81kg

1. Piotr Galicki Boi Team Wrocław

2. Bartłomiej Gurazda RGC Jelenia Góra

3. Wojciech Suchecki RGC Oława

3. Michał Kruk RGC Wrocław

-88kg

1. Mateusz Pogudz MMA Zgorzelec

2. Marcin Grzesik Gracie Barra – Bastion

3. Piotr Zarzecki Strzelec Gold Team

3. Michał Rupowski Forca Brava Opole

-96kg

1. Artur Osmyk RGC Wrocław

2. Michał Kiełtyka Junior Dzierżoniów

3. Dawid Wojsznarowicz RGC Legnica

3. Przemysław Seredyszyn RGC Legnica

+96kg

1. Krystian Celmer RGC Oława

2. Kamil Zieliński PŁD Team Piła

3. Bartosz Miński Junior Dzierżoniów

3. Krzysztof Szpytman Akademia Sztuk Walki P. Krażewskiego

 

Niebieskie pasy  -66kg

1. Witold Fedyna Boi Team Wrocław

2. Marcin Ciszek RGC Częstochowa

3. Bartłomiej Grabowski Bielawianka Bielawa

-74kg

1. Maksymilian Kubiak Forca Brava Opole

2. Adam Golankiewicz Lutadores Opole

3. Mateusz Kotyła Strefa Walki Jelenia Góra

3. Łukasz Pakulak RGC Animmals

-81kg

1. Paweł Tomalik Lutadores Opole

2. Karol Marzęta AKS Grappling Białogard

3. Konrad Śmieszek Frącek Gold Team

3. Krzysztof Szczerkowski Junior Dzierżoniów

-88kg

1. Livio Victoriano Forca Brava Opole

2. Robert Balicki RGC Wrocław

3. Patryk Bąk Strefa Walki Jelenia Góra

3. Łukasz Dźbik RGC Wrocław

-96kg

1. Grzegorz Kaszuba RGC Wrocław

2. Piotr Kaszta Veganza Racibórz

3. Mateusz Królikiewicz RGC Wrocław

3. Michał Gryglicki Boi Team Wrocław

+96kg

1.   Mirosław Wolszczak Akademia Walki Ozeki Wrocław

2.Kamil Zgondek RGC Legnica

 

Purpurowe pasy -73kg

 

1. Wiktor Siekierka RGC Wrocław

2. Norbert Warchoł Bielawianka Bielawa

3.Krzysztof Rosa Strzelec Gold Team

3. Daniel Krakowiak RGC Wrocław

-78kg

1. Piotr Karnicki RGC Wrocław

2. Michał Organiściak RGC Wrocław

3. Dariusz Pawlikowski Strefa Walki Jelenia Góra

-85kg

1. Jakub Boczek RGC Wrocław

2. Paweł Pukalski – Pukała Boi Team Wrocław

-92kg

1. Marcin Nowakowski Boi Team Świdnica

2. Damian Sroga Boi Team Wrocław

3. Marek Ciechanowski PŁD Team Piła

3. Bartosz bobrowicz RGC Legnica

100kg

1. Marcin Wójcik PŁD Team Piła

2. Sebastian Wojda Akademia Walki OZEKI Wrocław

 

3. Patryk Gałkowski Frącek Gold Team

 

{gallery}2012/02-25_2{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content