Loading...
Aktualności

II ZLOT RODZINNY MIESZKAŃCÓW GMINY DZIERŻONIÓW

W dniu 18 sierpnia 2012 r. na boisku w Dobrocinie odbył się II ZLOT RODZINNY MIESZKAŃCÓW GMINY DZIERŻONIÓW, w którym 28 czteroosobowych drużyn rodzinnych startowały w konkurencjach sportowych: rzut lotkami, strzelanie z wiatrówki, krykiet amatorski, strzelanie na bramkę, rzut beretem sołtysa. Cały zlot zwieńczyła niespodzianka – „światełko do nieba” w wykonaniu wszystkich uczestników.

 

Uzyskane wyniki w konkurencjach indywidualnych:

 

 

– RZUT LOTKAMI

= dziewczęta szkół podstawowych

1 miejsce: Klaudia Załuska

2 miejsce: Katarzyna Krasińska

3 miejsce: Sylwia Moskal

= chłopcy szkół podstawowych

1 miejsce: Marcel Masłowski

2 miejsce: Hubert Kuźmiński

3 miejsce: Sebastian Moskal

= dziewczęta szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

1 miejsce: Dominika Kwiatkowska

2 miejsce: Natalia Majewska

3 miejsce: Angelika Litsze

= chłopcy szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

1 miejsce: Ireneusz Frygies

2 miejsce: Kamil Świtała

3 miejsce: Mateusz Świtała

= kobiety

1 miejsce: Katarzyna Załuska

2 miejsce: Renata Józefowicz

3 miejsce: Katarzyna Potuszyńska

= mężczyźni

1 miejsce: Bartosz Wielgos

2 miejsce: Tomasz Stroka

3 miejsce: Dariusz Jakubowski

 

– STRZELANIE Z WIATRÓWKI

= dziewczęta szkół podstawowych

1 miejsce: Karolina Kret

2 miejsce: Kamila Litsze

3 miejsce: Marta Szpila

= chłopcy szkół podstawowych

1 miejsce: Kacper Potuszyński

2 miejsce: Michał Chyliński

3 miejsce: Marcel masłowski

= dziewczęta szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

1 miejsce: Natalia Majewska

2 miejsce: Dominika Litsze

= chłopcy szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

1 miejsce: Mateusz Kossakowski

2 miejsce: Marcin Gulka

3 miejsce: Paweł Kasztelan

= kobiety

1 miejsce: Katarzyna Potuszyńska

2 miejsce: Katarzyna Umińska

3 miejsce: Monika Kilarska

= mężczyźni

1 miejsce: Dariusz Jakubowski

2 miejsce: Bogdan Fudali

3 miejsce: Bartosz Wielgos

 

– KRYKIET AMATORSKI

= dziewczęta szkół podstawowych

1 miejsce: Klaudia Graczyk

2 miejsce: Marta Szpila

3 miejsce: Karolina Kret

= chłopcy szkół podstawowych

1 miejsce: Dominik Kardaś

2 miejsce: Michał Chyliński

3 miejsce: Wojciech Latacz

= dziewczęta szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

1 miejsce: Dominika Kwiatkowska

2 miejsce: Natalia Majewska

= chłopcy szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

1 miejsce: Kamil Świtała

2 miejsce: Mateusz Kossakowski

3 miejsce: Ireneusz Frygies

= kobiety

1 miejsce: Katarzyna Frygies

2 miejsce: Dorota Miszczyk

3 miejsce: Anna Szpila

= mężczyźni

1 miejsce: Bartosz Wielgos

2 miejsce: Marian Kowal

3 miejsce: Henryk Drzewiecki

 

– STRZELANIE PIŁKAMI DO BRAMKI

= dziewczęta szkół podstawowych

1 miejsce: Klaudia Graczyk

2 miejsce: Sandra Moskal

3 miejsce: Jessika Pieszczuch

= chłopcy szkół podstawowych

1 miejsce: Hubert Kuźmiński

2 miejsce: Wojciech Latacz

3 miejsce:Kacper Potuszyński

= dziewczęta szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

1 miejsce: Natalia Majewska

2 miejsce: Angelika Litsze

3 miejsce: Dominika Litsze

= chłopcy szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

1 miejsce: Mateusz Świtała

2 miejsce: Ireneusz Frygies

3 miejsce: Kamil Świtała

= kobiety

1 miejsce: Bogusława Kasztelan

2 miejsce: Maria Jasińska

3 miejsce: Agnieszka Kuźmińska

= mężczyźni

1 miejsce: Paweł Potuszyński

2 miejsce: Piotr Szafrański

3 miejsce: Marian Kowal

 

– RZUT BERETEM SOŁTYSA

= dziewczęta szkół podstawowych

1 miejsce: Marta Szpila

2 miejsce: Iza Białecka

3 miejsce: Klaudia Załuska

= chłopcy szkół podstawowych

1 miejsce: Kacper Potuszyński

2 miejsce: Dominik Frygies

3 miejsce: Dawid Kuźmiński

= dziewczęta szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

1 miejsce: Angelika Litsze

2 miejsce: Marta Szafrańska

3 miejsce: Dominika Litsze

= chłopcy szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

1 miejsce: Mateusz Kossakowski

2 miejsce: Marcin Fudali

3 miejsce: Kamis Świtała

= kobiety

1 miejsce: Janina Gozdek

2 miejsce: Agnieszka Kardaś

3 miejsce: Anna Szpila

= mężczyźni

1 miejsce: Andrzej Litsze

2 miejsce: Piotr Kilarski

3 miejsce: Rafał Świtała

 

W czasie zlotu przeprowadzono quiz wiedzy turystycznej, w którym po jednym przedstawicielu każdej drużyny odpowiadali na pytania, a największą wiedzą wykazali się: Marta Szygucińska, Wojciech Latacz, Monika Kilarska, Krystyna Majewska, Janina Gozdek, Aleksandra Skorupa, którzy otrzymali nagrody rzeczowe.

 

Wyniki końcowe drużyn:

 

1 miejsce drużyna w składzie: Sylwia Świtała, Kamil Świtała, Mateusz Świtała, Klaudia Graczyk = 93 pkt.

2 miejsce drużyna w składzie: Andrzej Litsze, Kamila Litsze, Angela Litsze, Dominika Kwiatkowska = 87 pkt.

3 miejsce drużyna w składzie: Paweł Potuszyński, Katarzyna Potuszyńska, Kacper Potuszyński, Elżbieta Bednarek = 76 pkt.

4 miejsce drużyna w składzie: Małgorzata Sowińska, Mateusz Sowiński, Anna Szpila, Marta Szpila = 72 pkt.

5 miejsce drużyna w składzie: Gabriel Majewski, Krystyna Majewska, Natalia Majewska, Jakub Majewski = 66 pkt.

6 miejsce drużyna w składzie: Tomasz Stroka, Aleksander Stroka, Karolina Kret, Janina Gozdek = 60 pkt.

7 miejsce drużyna w składzie: Katarzyna Załuska, Klaudia Załuska, Sebastian Moskal, Marceli Kaźmierczak = 60 pkt.

8 miejsce drużyna w składzie: Marian Kowal, Irena Kowal, Ola Gulka, Marcin gulka = 60 pkt.

9 miejsce drużyna w składzie: Krystyna Fudali, Bogdan Fudali, Marcin Fudali, Michał Fudali = 55 pkt.

10 miejsce drużyna LKS „Orzeł” Piława Dolna w składzie: Bogusława Kasztelan, Paweł Kasztelan, Barbara Kasztelan, Michał Chyliński = 54 pkt.

11 miejsce drużyna w składzie: Piotr Bednarek, Anna Bednarek, Kornel Bednarek, Ireneusz Frygies = 53 pkt.

12 miejsce drużyna LKS „Orzeł” Piława Dolna w składzie: Maria Jasińska, Izabela Białecka, Marcel Masłowski, Aleks Wasylik = 52 pkt.

13 miejsce drużyna w składzie: Zofia Wielgos, Katarzyna Wielgos, Elżbieta Jasińska, Bartosz Wielgos = 47 pkt

14 miejsce drużyna w składzie: Anna Latacz, Łukasz Latacz, Wojciech Latacz, Maciej Latacz = 46 pkt.

15 miejsce drużyna w składzie: Monika Kilarska, Piotr Kilarski, Grzegorz Kilarski, Mirosław Błażkiewicz = 46 pkt.

16 miejsce drużyna w składzie: Andrzej Korybski, Dawid Korybski, Katarzyna Frygies, Dominik Kardaś = 44 pkt.

17 miejsce drużyna w składzie: Krystian Wolak, Adrian Wolak, Łukasz Zakrzewski, Dariusz Jakubowski = 44 pkt.

18 miejsce drużyna w składzie: Hubert Kuźmiński, Dawid Urlik, Agnieszka Kuźmińska, Bartek Kuźmiński = 43 pkt.

19 miejsce drużyna w składzie: Jacek Zamirski, Grazyna Zamirska, Sandra Moskal, Sylwia Moskal = 41 pkt.

20 miejsce drużyna w składzie: Ewa Drabik, Renata Józefowicz, Agnieszka Kadraś = 37 pkt.

21 miejsce drużyna w składzie: Grażyna Ziernik, Kazimierz Ziernik, Mateusz Miszczyk, Dorota Miszczyk = 32 pkt.

22 miejsce drużyna w składzie: Dominik Frygies, Magdalena Frygies, Jacek Frygies, Przemysław Gąsior = 31 pkt.

23 miejsce drużyna w składzie: Marta Szygucińska, Barbara Szygucińska, Tadeusz Szyguciński, Małgorzata Kłys = 30 pkt.

24 miejsce drużyna w składzie: Bogusława Jakubowska, Bożena Jakubowska, Hanna Jakubowska, Jessika Jakubowska = 29 pkt.

25 miejsce drużyna w składzie: Rafał Świtała, Krzysztof Bilski, Jolanta Świtała, Dawid Graczyk = 28 pkt.

26 miejsce drużyna w składzie: Marta Szafrańska, Piotr Szafrański, Amelia Szafrańska = 28 pkt.

27 miejsce drużyna LKS „Orzeł” Piława Dolna w składzie: Katarzyna Drzewiecka, Henryk Drzewiecki, Kewin Drzewiecki, Eryk Drzewiecki = 27 pkt.

28 miejsce drużyna w składzie: Zuzanna Umińska, Maja Umińska, Katarzyna Umińska, Grzegorz Umiński = 10 pkt.

 

Medale, puchary i nagrody rzeczowe wręczali: Marian Kowal –  Członek Zarządu Powiatu Dzierżoniowskiego i Grażyna Ziernik – Sołtys Wsi Dobrocin

 

Organizatorzy zlotu:

STOWARZYSZENIE DOBROCIN WIEŚ XXI WIEKU;

Ludowy Klub Sportowy Dobrocin;

Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów

 

Zlot dofinansowany przez:

Gminę Dzierżoniów

Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie

 

 

{gallery}2012/08-18_1{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content