Loading...
Aktualności

ZAKOŃCZENIE GRAND PRIX JESIEŃ – 2010

W dniu 14 listopada 2010 r. w sali TKKF „Sowa” w Bielawie odbył się DRUGI OTWARTY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO z cyklu Grand Prix „JESIEŃ-2010”

 

 

Uzyskane wyniki:

 

= kategoria KADECI

1 miejsce: Maciej Kościak (SALOS Dzierżoniów) = 10 pkt.

2 miejsce: Piotr Lewandowski (Pieszyce) = 8 pkt.

3 miejsce: Patrycja Hajnisz (SALOS Dzierżoniów) = 6 pkt.

4 miejsce: Michał Skaśkiewicz (Bielawa) = 5 pkt.

5 miejsce: Patryk Sieradzki (Bielawa) = 4 pkt.

6 miejsce: Dawid Kuczyński (Bielawa) = 3 pkt.

 

= kategoria JUNIORZY i SENIORZY

1 miejsce: Dominik Opaliński (SALOS Dzierżoniów) = 10 pkt.

2 miejsce: Paweł Pośpiech (Bielawa) = 8 pkt.

3 miejsce: Artur Krasucki (Bielawa) = 6 pkt.

4 miejsce: Artur Gendera (Bielawa) = 5 pkt.

5-6 miejsce: Andrzej Lewandowski (Pieszyce) i Dominik Walczak (SALOS Dzierżoniów) = po 4 pkt.

7-8 miejsce: Michał Cichocki (SALOS Dzierżoniów) i Daniel Blatnik (Bielawa) = po 3 pkt.

9-10 miejsce: Bartek Cukiernik (Bielawa) i Paweł Janicki (Bielawa) = po 2 pkt.

 

= kategoria OLDBOJE

1 miejsce: Janusz Dubis (Bielawa) = 10 pkt.

2 miejsce: Wiesław Pawłowski (Pieszyce) = 8 pkt.

3 miejsce: Mirosław Swoboda (Bielawa) = 6 pkt.

 

 

Wyniki końcowe po dwóch turniejach:

 

= kategoria KADECI

1 miejsce: Maciej Kościak (SALOS Dzierżoniów) = 20 pkt.

2 miejsce: Piotr Lewandowski (Pieszyce) = 16 pkt.

3 miejsce: Patrycja Hajnisz (SALOS Dzierżoniów) = 12 pkt.

4 miejsce: Michał Skaśkiewicz (Bielawa) = 10 pkt.

5 miejsce: Patryk Sieradzki (Bielawa) = 4 pkt.

6 miejsce: Dawid Kuczyński (Bielawa) = 3 pkt.

 

= kategoria JUNIORZY i SENIORZY

1 miejsce: Dominik Opaliński (SALOS Dzierżoniów) = 18 pkt.

2 miejsce: Artur Krasucki (Bielawa) = 16 pkt.

3 miejsce: Paweł Pośpiech (Bielawa) = 12 pkt.

4 miejsce: Dominik Walczak (SALOS Dzierżoniów) = 10 pkt.

5 miejsce: Michał Cichocki (SALOS Dzierżoniów) = 8pkt.

6 miejsce: Andrzej Lewandowski (Pieszyce) = 7 pkt.

7 miejsce: Artur Gendera (Bielawa) = 5 pkt.

8 miejsce: Wojciech Kościak (SALOS Dzierżoniów) = 4 pkt.

9 miejsce: Daniel Blatnik (Bielawa) = 3 pkt.

10-11 miejsce: Bartek Cukiernik (Bielawa) i Paweł Janicki (Bielawa) = po 2 pkt.

= kategoria OLDBOJE

1 miejsce: Janusz Dubis (Bielawa) = 20 pkt.

2 miejsce: Wiesław Pawłowski (Pieszyce) = 16 pkt.

3 miejsce: Mirosław Swoboda (Bielawa) = 12 pkt.

 

Dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe wręczali: Mariusz Pach – Zastępca Burmistrza Miasta Bielawa, Jacek Zamirski – Przewodniczący Rady Powiatowego Zrzeszenia LZS Dzierżoniów oraz Mieczysław Sedlaczek – Prezes TKKF Ognisko „Sowa” w Bielawie.

 

Organizatorzy:

Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Ognisko „Sowa” w Bielawie

Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów

 

Turnieje dofinansowane przez:

– Gminę Bielawa

– Powiat Dzierżoniowski

– Dolnośląskie Zrzeszenie LZS

 

– Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie

 

{gallery}2010/14-11-1{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content