Loading...
Aktualności

MIĘDZYNARODOWE ZAWODY ZAPAŚNICZE DZIECI I MŁODZIEŻY

W dniu 13 listopada 2010 r. w Bielawie odbyły się MIĘDZYNARODOWE ZAWODY ZAPAŚNICZE DZIECI I MŁODZIEŻY organizowane z okazji ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI. W zawodach startowało 156 zawodników z 11 klubów (RSV „Hansa” Frankfurt n/Odrą, ZLKS „Zagłębie” Wałbrzych, UKS „Hutnik” Pieńsk, WKS „Śląsk” Wrocław, KS „Orlęta” Trzciel, KS „Sobieski” Poznań, MLUKS „Junior” Dzierżoniów, MLKS „Agros” Żary, JCSW Jelenia Góra, UKS „Jedynka” Kostrzyń n/Odrą, ZKS „Bielawianka” Bielawa).

 

 

W ceremonii otwarcia uczestniczyli:  Senator RP Stanisław Jurcewicz, Burmistrz Bielawy Ryszard Dźwiniel, Zastępca Burmistrza Mariusz Pach, członek Zarządu Dolnośląskiego Związku Zapaśniczego Janusz Marciniak, Przewodniczący Rady Powiatowego Zrzeszenia LZS Dzierżoniów Jacek Zamirski, Sędzia Główny zawodów Waldemar Obuchowicz.

Uzyskane wyniki:

= kategoria: dzieci 25 kg

1 Łukasz Gniecioszek – UKS „Jedynka” Kostrzyń

2 Sławomir Wilga – UKS „Hutnik” Pieńsk

3 Marcin Orliński – ZLKS „Zagłębie” Wałbrzych

= kategoria: dzieci 27 kg

1 Adrian Obuchowicz – JCSW Jelenia Góra

2 Szymon Śliwiński – JCSW Jelenia Góra

3 Michał Gomułka – ZLKS „Zagłębie” Wałbrzych i Łukasz Ropiak – ZLKS „Zagłębie” Wałbrzych

= kategoria: dzieci 29 kg

1 Bartosz Stec – MLKS „Agros” Żary

2 Adam Dolata – UKS „Hutnik” Pieńsk

3 Patryk Koss – ZLKS „Zagłębie” Wałbrzych i Jakub Kocerba – MLUKS „Junior” Dzierżoniów

= kategoria: dzieci 32 kg

1 Krystian Drozdek – MLKS „Agros” Żary

2 Florian Schuster – RSV „Hansa” Frankfurt n/Odrą

3 Remigiusz Mech – UKS „Jedynka” Kostrzyń i Sebastian Urbański – UKS „Jedynka” Kostrzyń

= kategoria: dzieci 35 kg

1 Wojciech Wilga – UKS „Hutnik” Pieńsk

2 Roman Przejczkowski – MLUKS „Junior” Dzierżoniów

3 Krzysztof Kaliński – KS „Orlęta” Trzciel i Maciej Kiełbowicz – UKS „Hutnik” Pieńsk

= kategoria: dzieci 38 kg

1 Aron Fauth – RSV „Hansa” Frankfurt n/Odrą

2 Patryk Szczerbiński – MLKS „Agros” Żary

3 Jakub Stompór – JCSW Jelenia Góra i Hubert Melka – WKS „Śląsk” Wrocław

= kategoria: dzieci 42 kg

1 Michał Szatkowski – WKS „Śląsk” Wrocław

2 Jerzy Graba – WKS „Śląsk” Wrocław

3 Piotr Walczak – UKS „Jedynka” Kostrzyń i Paweł Urban – UKS „Hutnik” Pieńsk

= kategoria: dzieci 46 kg

1 Kamil Florków – WKS „Śląsk” Wrocław

2 Daniel Mocarski – WKS „Śląsk” Wrocław

= kategoria: dzieci 50 kg

1 Norbert Daszkiewicz – WKS „Śląsk” Wrocław

2 Bartosz Rajter – KS „Orlęta” Trzciel

3 Marcin Gadaj – ZLKS „Zagłębie” Wałbrzych i Adrian Głowiński – WKS „Śląsk” Wrocław

= kategoria: dzieci 60 kg

1 Franz Richter – RSV „Hansa” Frankfurt n/Odrą

2 Jakub Sarnecki – ZKS „Bielawianka” Bielawa

3 Daniel Pakosz – ZKS „Bielawianka” Bielawa i Maciej Tomaszewski – ZLKS „Zagłębie” Wałbrzych

= kategoria: dzieci +60 kg

1 Gerard Kurniczak – KS „Sobieski” Poznań

2 Karol Mruczyński – MLKS „Agros” Żary

3 Artur Majda – UKS „Hutnik” Pieńsk i Marcel Elias – ZLKS „Zagłębie” Wałbrzych

= kategoria: młodzik 32 kg

1 Patryk Sieradzki – ZKS „Bielawianka” Bielawa

2 Krzysztof Mang – ZLKS „Zagłębie” Wałbrzych

3 Sebastian Urbanowicz – WKS „Śląsk” Wrocław

= kategoria: młodzik 35 kg

1 Krystian Machała – UKS „Hutnik” Pieńsk

2 Grzegorz Majkut – ZKS „Bielawianka” Bielawa

3 Paweł Kaczałko – JCSW Jelenia Góra

= kategoria: młodzik 38 kg

1 Łukasz Choroszej – UKS „Jedynka” Kostrzyń

2 Michał Kaczałko – JCSW Jelenia Góra

3 Zbigniew Buda – ZLKS „Zagłębie” Wałbrzych

= kategoria: młodzik 42 kg

1 Moses Stoppira – RSV „Hansa” Frankfurt n/Odrą

2 Bartek Klimek – WKS „Śląsk” Wrocław

3 Krzysztof Sarnecki – ZKS „Bielawianka” Bielawa i Ernest Mickiewicz – ZLKS „Zagłębie” Wałbrzych

= kategoria: młodzik 47 kg

1 Patryk Kobiałka – JCSW Jelenia Góra

2 Marcin Perkowski – WKS „Śląsk” Wrocław

3 Piotr Graba – WKS „Śląsk” Wrocław i Andrzej Chruszczyk – MLUKS „Junior” Dzierżoniów

= kategoria: młodzik 53 kg

1 Mateusz Ułasewicz – KS „Orlęta” Trzciel

2 Daniel Żydowicz – WKS „Śląsk” Wrocław

3 Dawid Kuczyński ZKS „Bielawianka” Bielawa i Tom Liebing – RSV „Hansa” Frankfurt n/Odrą

= kategoria: młodzik 59 kg

1 Armin Ritter – RSV „Hansa” Frankfurt n/Odrą

2 Alwin Ibsch – RSV „Hansa” Frankfurt n/Odrą

3 Remigiusz Wiśniewski – ZKS „Bielawianka” Bielawa i Konrad Mazur – ZLKS „Zagłębie” Wałbrzych

= kategoria: młodzik 66 kg

1 Tim Knobloch – RSV „Hansa” Frankfurt n/Odrą

2 Yasin Uzun – RSV „Hansa” Frankfurt n/Odrą

3 Rafał Magdziak – KS „Sobieski” Poznań i Adrian Kowalski – JCSW Jelenia Góra

= kategoria: młodzik 73 kg

1 David Litau – RSV „Hansa” Frankfurt n/Odrą

2 Simon Papsdorf – RSV „Hansa” Frankfurt n/Odrą

3 Sebastia Chmura – JCSW Jelenia Góra i Sebastian Mazan – MLUKS „Junior” Dzierżoniów

= kategoria: młodzik 85 kg

1 Dawid Puchalski – ZLKS „Zagłębie” Wałbrzych

2 Cezary Dobrzański – UKS „Jedynka” Kostrzyń

3 Damian Drozdek – MLKS „Agros” Żary i Mateusz Błoch – WKS „Śląsk” Wrocław

= kategoria: młodzik 100 kg

1 Dominik Surma – WKS „Śląsk” Wrocław

2 Łukasz Izydorczyk – MLKS „Agros” Żary

= PUNKTACJA DRUŻYNOWA

1 RSV „Hansa” Frankfurt n/Odrą – 27 pkt.

2 WKS „Śląsk” Wrocław – 27 pkt.

3 ZLKS „Zagłębie” Wałbrzych – 15 pkt

4 JCSW Jelenia Góra – 14 pkt.

5 MLKS „Agros” Żary – 13 pkt.

6 UKS „Hutnik” Pieńsk – 13 pkt.

7 UKS „Jedynka” Kostrzyń n/Odrą – 11 pkt.

8 ZKS „Bielawianka” Bielawa – 11 pkt.

9 KS „Orlęta” Trzciel – 6 pkt.

10 MLUKS „Junior” Dzierżoniów – 5 pkt.

11 KS „Sobieski” Poznań – 4 pkt.

Medale, puchary i nagrody rzeczowe wręczali: Senator RP Stanisław Jurcewicz, Zastępca Burmistrza Bielawy Mariusz Pach, Przewodniczący Rady Powiatowego Zrzeszenia LZS Dzierżoniów Jacek Zamirski, Sędzia Główny zawodów Waldemar Obuchowicz.

Organizator zawodów:

– Zapaśniczy Klub Sportowy BIELAWIANKA Bielawa,

– Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów

Zawody współfinansowane przez: Gminę Bielawa, Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie, Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie.

 

 

{gallery}2010/14-11{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content